وب سرویس

وب سرویس


وب سرویس امکانی برای انتقال اطلاعات بین سامانه‌های نرم‌افزاری فارغ از محدودیت‌های ناشی از تنوع و گستردگی در بین آنها است. مدیران سامانه‌های نرم‌افزاری می توانند برخی امکانات سامانه خود را از دیگر سامانه‌ها دریافت کنند. با وب سرویس شرکت پارامیس طلایی قشم شما می توانید در هر ساعت از شبانه‌روز از قیمت‌های لحظه‌ای بازار مطلع شوید. این ابزار به صورت تمام‌وقت به شما امکان استفاده از قیمت‌های لحظه‌ای و با دقت و صحت بالا را می دهد.

     

خدمات فنی و تکنیکی
مخاطبین سرویس قیمت‌دهی لحظه‌ای دارای تنوع و گستردگی زیادی هستند. با توجه به ماهیت سرویس ارائه شده توسط شرکت پارامیس طلایی قشم، محدودیتی در بعد فنی سرویس گیرنده نظیر ملاحظات زبان برنامه نویسی (PHP،Python، جاوا و دیگر زبان‌ها)، پلتفرم (اعم از مرورگرهای وب، برنامه‌های موبایل و تبلت)، سیستم عامل (اعم از ویندوز، iOS، اندروید و دیگر سیستم عامل‌ها) یا دیگر موارد وجود ندارد و سرویس به راحتی توسط مشتری آن قابل خرید، نصب، راه‌اندازی و استفاده خواهد بود. همچنین در مواردی که مشتری در هر کدام از مراحل فوق‌الذکر نیازمند کمک و راهنمایی فنی باشد بنا به درخواست وی گروه فنی شرکت در اسرع وقت ضمن ارائه راهنمایی و همکاری با وب‌سایت مقصد، در صورت نیاز برای رفع مشکل به محل مورد نظر مشتری مراجعه خواهد نمود.

وارسی، پایش و بازنگری مستمر و به روز اطلاعات
در کسب و کارهای امروز، دسترسی و اطلاع لحظه‌ای از قیمت‌های دقیق و به‌هنگام امری بسیار پراهمیت و جدی است. در اصل مهم‌ترین معیار سنجش سرویس قیمت‌دهی لحظه‌ای، حصول اطمینان از دقت و به‌روز بودن اطلاعات ارائه‌شده توسط سرویس‌دهنده است. تیم فنی و تیم مانیتورنیگ پارامیس طلایی قشم، به صورت مستمر و به‌هنگام با پایش و بررسی منابع معتبر و موثق و مقایسه میان چندین مرجع معتبر و به علاوه با استفاده از عوامل حاضر در بازار، با بالاترین دقت ممکن این اطمینان را برای مشتری سرویس، فراهم می‌آورند. لازم به تاکید است که سامانه سرویس‌دهی ما تنها بر مکانیزم پایش به صورت خودکار بسنده نکرده و به طور دائم توسط عوامل انسانی در تیم مانیتورینگ شرکت مورد وارسی و ارزیابی قرار می‌گیرند.

دموی رایگان سرویس
به منظور تسهیل در استفاده از سرویس قیمت‌دهی، پارامیس طلایی امکان ارائه سرویس را به مدت یک هفته برای مشتریان خود پیش از پرداخت هزینه اشتراک فراهم می‌آورد. پس از این دوره شرکت متعهد می‌گردد که پس از اخذ قرارداد سرویس با مشتری، همان سرویس آزمایش شده را به طور رسمی برای مدت زمان معین به مشتری ارائه گرداند.

  

 

             

 

خرید سرویس ها
برای خرید وب سرویس و اطلاع از تعرفه‌ها، مدت قرارداد و تخفیف‌ها و اطلاعات دیگر سرویس با واحد فنی پارامیس طلایی قشم با آدرس ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید.

info-at-gold.ir