درباره ما

شرکت پارامیس طلایی قشم :

شرکت پارامیس طلایی قشم به شماره ثبت ۴۶۰۹ دارای مجوز از هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور و اتحادیه صنفی فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر به کد شناسه صنفی ۰۴۲۳۷۵۸۳۷۲ می باشد. سامانه خرید و فروش و حواله طلا شرکت پارامیس طلایی قشم در راستای اطلاع رسانی به موقع و دقیق قیمت‌های بازار طلا و شفاف ‌سازی مورد نیاز این بازار، اقدام به طراحی و راه اندازی بستری امن و قابل اطمینان برای تاجران و فعالان بازار طلا نموده‌است. اعلام قیمت‌های بازار به صورت لحظه‌ای و با سرعت بالا از ویژگی‌های این سامانه است. همچنین ایجاد امکان خرید و فروش و حواله در حجم‌های بالا از دیگر مواردی است که برای علاقمندان به این عرصه فراهم شده است.

 

تعهد عملکرد در تمامی لحظات بازار :
 
 

امنیت معاملات تنها با امنیت الکترونیکی، محرمانگی، امنیت حمل و نقل، اصالت و خبرگی قابل تضمین نیست. شاید هر فرد این اتفاق را حداقل یک بار تجربه نموده باشد که در زمان نوسانات به بازار مراجعه نموده اما با توجه به خودداری برخی سودجو از خرید یا فروش در زمان این نوسانات نتواند از زیان ناشی از سقوط قیمت های طلای در اختیار جلوگیری نماید و یا نتواند زمانی که قیمت در حال بالا رفتن می باشد با خریدوفروش طلای در اختیار، منافع خود را افزایش دهد. Gold.ir متعهد به ایجاد قابلیت خرید و فروش در سامانه های معاملاتی خود حتی در شدیدترین نوسانات مالی می باشد. این موضوع را می توان کلید امنیت واقعی معاملات در Gold.ir دانست که با هیچ بازار امن دیگری در کشور قابل مقایسه نیست.

 

تیم کسب و کار GOLD.IR :

مدیران و کارشناسان Gold.ir تماماً منتخب فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور و از میان افرادی انتخاب گردیده اند که علاوه بر رشته ی تحصیلی خود با مناسبات اقتصادی و نیز تحولات بازارهای الکترونیکی از جمله بازار طلا آشنایی کامل داشته و از این طریق در رسته ی مورد فعالیت خود امنیت را در کنار کیفیت سرلوحه ی خود قرار داده اند. تیم تخصصی Gold.ir متشکل از مدیران بالادستی ذیل با تجربه و تخصص‌های مرتبط به شرح ذیل می باشند:

 

مدیریت کسب و کار :

کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) از دانشگاه صنعتی شریف، ۱۵ سال سابقه تجارت طلا، مدیریت شرکت های سرمایه گذاری در زمینه طلا.

 

مدیریت انفورماتیک :

کارشناس ارشد مهندسی نرم افزاراز دانشگاه صنعتی شریف کارشناسان: کارشناس ارشد هوش مصنوعی از دانشگاه صنعتی شریف، کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه تهران.

 

مدیریت فنی :

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک با گرایش سیستم های Complex از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو انجمن مهندسان استرالیا و انجمن مهندسان امریکا.

 

مدیریت حقوقی :

دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران،حل و فصل اختلافات تجاری بین المللی و نظام های اقتصادی نوین، اقدامات مقابله با بحران اقتصادی و تعاملات دوران پساتحریم.

 

مدیریت مالی :

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه تهران. کارشناسان: کارشناس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران-مرکز ،کارشناس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران-شمال.

 

مدیریت روابط عمومی :

کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران-جنوب.